Beste IPTV-aanbieders voor Nederland en België (2026)
Bijna elke IPTV-aanbieder noemt zichzelf de beste. Daarom rekenen we het uit: 10 aanbieders waar in Nederland en België veel naar wordt gezocht, elk beoordeeld met dezelfde formule op prijs, zenderaanbod, proefperiode, films en series, tv-gids en hoe helder de eigen website is.
Open kaart: Devora TV is onze eigen dienst. Daarom staat hij los van de ranglijst en scoren alleen de andere aanbieders. Alles over die aanbieders komt van hun eigen websites.
Snelle keuze
- Onze eigen dienst
Devora TV
€ 6,67/mnd · +50.000
10 IPTV-aanbieders, van hoog naar laag
#1
IPTelevision
Score8.9
- vanaf
- € 5,42/mnd
- Zenders
- +55.000
- Films en series
- +220.000 films en series
- Proef
- 24 uur
Sterke punten
- Er is een proefperiode
- Ruim zenderaanbod
- Grote bibliotheek met films en series
Aandachtspunten
Gegevens gecontroleerd op 1 oktober 2026
IPTelevision naast Devora TV#2
IBOSS IPTV
Score8.4
- vanaf
- € 5,42/mnd
- Zenders
- +54.000
- Films en series
- +40.000 films en series
- Proef
- testplan van 7 dagen
Sterke punten
- Er is een proefperiode
- Ruim zenderaanbod
- Beeld tot 4K
Aandachtspunten
Gegevens gecontroleerd op 1 oktober 2026
IBOSS IPTV naast Devora TV#3
De Beste IPTV
Score8.3
- vanaf
- € 5/mnd
- Zenders
- +39.000
- Films en series
- +169.000 films en series
- Proef
- ja (12 uur genoemd)
Sterke punten
- Er is een proefperiode
- Ruim zenderaanbod
- Grote bibliotheek met films en series
Aandachtspunten
Gegevens gecontroleerd op 1 oktober 2026
De Beste IPTV naast Devora TV#4
Nero IPTV
Score7.7
- vanaf
- € 4,92/mnd
- Zenders
- +20.000
- Films en series
- 100.000 films en series
- Proef
- op aanvraag per e-mail
Sterke punten
- Er is een proefperiode
- Grote bibliotheek met films en series
- Terugkijken mogelijk
Aandachtspunten
Gegevens gecontroleerd op 1 oktober 2026
Nero IPTV naast Devora TV#5
Premium Dutch IPTV
Score7.5
- vanaf
- € 5/mnd
- Zenders
- +42.000
- Films en series
- +125.000 films en series
- Proef
- 2 uur gratis, of 24 uur voor €1,99
Sterke punten
- Ruim zenderaanbod
- Grote bibliotheek met films en series
- Beeld tot 4K
Aandachtspunten
- Proef kost geld
Gegevens gecontroleerd op 1 oktober 2026
Premium Dutch IPTV naast Devora TV#6
IPTV België
Score7.4
- vanaf
- € 4,08/mnd
- Zenders
- +20.000
- Films en series
- 80.000 films en series
- Proef
- ja, duur niet vermeld
Sterke punten
- Er is een proefperiode
- Terugkijken mogelijk
- Beeld tot 4K
Aandachtspunten
Gegevens gecontroleerd op 1 oktober 2026
IPTV België naast Devora TV#7
IPTV Totaal
Score7.4
- vanaf
- € 4,08/mnd
- Zenders
- +17.000
- Films en series
- +80.000 films en series
- Proef
- op aanvraag
Sterke punten
- Er is een proefperiode
- Terugkijken mogelijk
- Beeld tot 4K
Aandachtspunten
Gegevens gecontroleerd op 1 oktober 2026
IPTV Totaal naast Devora TV#8
Watch4K IPTV
Score7.4
- vanaf
- € 5/mnd
- Zenders
- +25.000
- Films en series
- +150.000 films en series
- Proef
- 24 uur, zonder betaalgegevens
Sterke punten
- Er is een proefperiode
- Grote bibliotheek met films en series
- Beeld tot 4K
Aandachtspunten
Gegevens gecontroleerd op 1 oktober 2026
Watch4K IPTV naast Devora TV#9
IPTV Code Kopen
Score7.3
- vanaf
- € 5,83/mnd
- Zenders
- +25.000
- Films en series
- +160.000 films en series
- Proef
- 24 uur, zonder betaalgegevens
Sterke punten
- Er is een proefperiode
- Grote bibliotheek met films en series
- Beeld tot 4K
Aandachtspunten
Gegevens gecontroleerd op 1 oktober 2026
IPTV Code Kopen naast Devora TV#10
WatchTivo
Score7.3
- vanaf
- € 6,67/mnd
- Zenders
- +25.000
- Films en series
- +150.000 films en series
- Proef
- 24 uur, zonder betaalgegevens
Sterke punten
- Er is een proefperiode
- Grote bibliotheek met films en series
- Terugkijken mogelijk
Aandachtspunten
Gegevens gecontroleerd op 1 oktober 2026
WatchTivo naast Devora TV
Devora TV
Score9.1
- vanaf
- € 6,67/mnd
- Zenders
- +50.000
- Films en series
- +200.000 films en series
- Proef
- 24 uur gratis, zonder betaalgegevens
- Eén pakket, geen versies
- Ruim zenderaanbod
- Zenders in 4K, Full HD, HD en SD
- 100+ servers met automatische failover
- Support de klok rond
- Er is een proefperiode
Alle aanbieders in één tabel
| # | Aanbieder | Score | Vanaf per maand | Zenders | Proef | Vergelijking |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | IPTelevision | 8.9 | € 5,42/mnd | +55.000 | 24 uur | vs Devora TV |
| 2 | IBOSS IPTV | 8.4 | € 5,42/mnd | +54.000 | testplan van 7 dagen | vs Devora TV |
| 3 | De Beste IPTV | 8.3 | € 5/mnd | +39.000 | ja (12 uur genoemd) | vs Devora TV |
| 4 | Nero IPTV | 7.7 | € 4,92/mnd | +20.000 | op aanvraag per e-mail | vs Devora TV |
| 5 | Premium Dutch IPTV | 7.5 | € 5/mnd | +42.000 | 2 uur gratis, of 24 uur voor €1,99 | vs Devora TV |
| 6 | IPTV België | 7.4 | € 4,08/mnd | +20.000 | ja, duur niet vermeld | vs Devora TV |
| 7 | IPTV Totaal | 7.4 | € 4,08/mnd | +17.000 | op aanvraag | vs Devora TV |
| 8 | Watch4K IPTV | 7.4 | € 5/mnd | +25.000 | 24 uur, zonder betaalgegevens | vs Devora TV |
| 9 | IPTV Code Kopen | 7.3 | € 5,83/mnd | +25.000 | 24 uur, zonder betaalgegevens | vs Devora TV |
| 10 | WatchTivo | 7.3 | € 6,67/mnd | +25.000 | 24 uur, zonder betaalgegevens | vs Devora TV |
Zo komt een score tot stand
Elke aanbieder krijgt een cijfer van 0 tot 10, berekend met dezelfde formule en alleen op basis van wat de eigen website vermeldt. Wat ontbreekt, levert minder punten op: wie open is over prijs en aanbod, scoort beter.
- Maandprijs bij de langste looptijd30%
- Aantal live zenders25%
- Proefperiode (een betaalde proef telt half)15%
- Films en series10%
- Tv-gids en terugkijken10%
- Hoe volledig de website is10%
Prijzen in een andere valuta krijgen een neutrale prijsscore, omdat de wisselkoers beweegt. Devora TV rekenen we met dezelfde formule door, maar staat niet in de ranglijst.
Waar let je op bij het kiezen?
1
Proef op een drukke avond
Een proefperiode laat zien hoe een dienst zich houdt op jouw internet en jouw apparaat. Kijk op een avond waarop veel mensen tegelijk kijken, niet op een rustige dinsdagochtend.
2
Reken naar een maandbedrag
Een jaarprijs klinkt hoog en een maandprijs laag. Deel de prijs van de looptijd die je echt gaat nemen door het aantal maanden, dan vergelijk je eerlijk.
3
Zoek jouw zenders op
Een groot getal zegt weinig. Kijk of de zenders en programma's die jij echt kijkt in het aanbod zitten, en of er een tv-gids bij hoort.
4
Check je apparaat
De meeste diensten werken met een speler-app op smart-tv, Fire TV Stick, Android TV of telefoon. Controleer of er een app voor jouw apparaat bestaat.
5
Weet wie je kunt bellen
Storingen komen voor, bij elke dienst. Het verschil zit in hoe snel je antwoord krijgt en op welk uur je iemand bereikt.
Veelgestelde vragen
Wat is de beste IPTV-aanbieder van 2026?
Volgens onze formule scoren IPTelevision, IBOSS IPTV, De Beste IPTV het hoogst van de andere aanbieders. Devora TV is onze eigen dienst en staat apart; met dezelfde formule komt Devora TV op een 9.1. Wat het beste is, hangt af van wat je kijkt en wat je wilt betalen.
Welke aanbieder is het goedkoopst?
Van de aanbieders die in euro rekenen heeft IPTV België de laagste maandprijs bij de langste looptijd. Devora TV kost € 6,67 per maand bij een jaar.
Hoe is de score berekend?
Met vaste gewichten: prijs 30%, zenders 25%, proefperiode 15%, films en series 10%, tv-gids en terugkijken 10% en volledigheid van de informatie 10%. De invoer komt van de websites van de aanbieders zelf.
Kan ik IPTV eerst proberen?
Bij veel aanbieders wel, soms tegen betaling. Bij Devora TV proef je 24 uur gratis, zonder betaalgegevens.
Hoe actueel is deze lijst?
Bij elke aanbieder staat de datum waarop we de gegevens hebben gecontroleerd. Prijzen en aanbod kunnen daarna veranderen, dus kijk voor het afrekenen altijd bij de aanbieder zelf.
Liever zelf beoordelen? Probeer Devora TV 24 uur
Zet Devora TV een avond naast je huidige dienst, zonder betaalgegevens. Bevalt het, dan begint een abonnement bij € 6,67 per maand.